Niisutav kreem FREZYDERM ATOPREL, äge ja mitteäge vorm, 150 ml

Laos 43
SKU
F10237
Special Price 17,43 € Tavahind
tk
Lisa lemmikutesse
Niisutav kreem atoopilise dermatiidi ägedale ja mitteägedale vormile. Pehmendav kreem kuivale ja tundlikule atoopiakalduvusega nahale. Taastab ja tugevdab keratiinkihti ning on põletikuvastane. Parandab keratiinkihti ja rakkude kohesiooni, taastab lipiidkihi, vähendab ärritust, sügelust, nahareaktsioone. Niisutab nahka, taastab selle elastsuse ja vähendab kuivust, mis on sügeluse peamine põhjus. vähendab naha keskkonnatundlikkust, piirab mikroorganismide ja allergeenide läbitavust nahka. Lõhna-, värvainetevaba, ei sisalda parabeene. Võib kasutada medikamentoosse ravi tugitootena ägedas faasis ja hooldusvahendina mitteägedas faasis.
Sobib imikutele, lastele ja täiskasvanutele näo ja keha hooldamiseks.

Kasutamine:
Kasutada igapäevaselt 2 või rohkem kordi, olenevalt sümptomitest ja kanda üle kogu keha. Soovituslik on kanda peale alati pärast pesu. Toetab hästi naha niiskustaseme hoidmist pärast medikamentoosset ravi.
alati enne ujumist jm. aktiivset tegutsemist

ATOPREL sari on välja toöötatud spetsiaalselt kuivale, atoopia kalduvusega nahal. Kasutamiseks lastel ja täiskasvanutel atoopilise dermatiidi ravi tugitooteks ja hoolduseks, naha kaitsefunktsiooni ja hüdrolipiidse kihi taastamiseks, sügeluse ja epidermaalse niiskuskao vähendamiseks, põletikuliste protsesside peatamiseks, medikamentosse ravi lühendamiseks, ägedate sümptomite allasurumiseks ja kiireks leevendamiseks, ägeda faasi lühendamiseks ning mitteägeda faasi pikendamiseks
More Information
Tüüp Atoopilisele nahale
Staatus no
Bränd FREZYDERM
Write Your Own Review
You're reviewing:Niisutav kreem FREZYDERM ATOPREL, äge ja mitteäge vorm, 150 ml
Your Rating