Tasuta tarne tagab tellimus al. 29 €

Turvaline ostukeskkond ja kiire tarne

Soodsad pakkumised

SKU
F10287

Jalakreem FREZYDERM, vereringet soodustav, 125 ml

Vereringet soodustav värskendavate omadustega geel-kreem väsinud jalgadele. Innovatiivne kombinatsioon aktiivsetest vereringet stimuleerivatest toimeainetest nagu mägiarnikas, klorella ja küpress, mis vähendavad jalgade ülekoormust, niisutavad ja pehmendavad. Kiire lõõgastav ja jahutav toime. Sobiv kasutamiseks jalgade väsimuse, paistetuse, tsirkulatsioonihäire, vedeliku peetuse korral, raseduse ajal.
20,33 € 16,66 €
Laos
162.64 €/l
Innovatiivne kombinatsioon aktiivsetest vereringet stimuleerivatest toimeainetest nagu mägiarnikas, klorella ja küpress, mis vähendavad jalgade ülekoormust, niisutavad ja pehmendavad. Kiire lõõgastav ja jahutav toime. Kreem on parabeenivaba.
Parandab jalgade vaskulaarset mikrotsirkulatsiooni kuni 26%
Vähendab jalgade punetust kuni 24%
Vähendab turseid ja raskustunnet jalgades

Näidustus: Jalgade väsimus, ülekoormus, paistetus, tursed peale pikaajalist seismist, tsirkulatsioonihäired, vedeliku peetus, vähene treening, raseduse aegne jalgade tursumine.

Toime: Suurendab mikrotsirkulatsiooni ja parandab jalgade verevarustust, vähendab raskustunnet jalgades (sidrun, küpress, münt, kiviroosik). Tugevdab veeniseinte elastust, vähendab kuuma, põletavat tunnet (arnika, küpress). Vähendab veenilaiendite teket, vähendab arterite ja veenide väljapaistvust (mikrovetikad). Niisutab, pehmendab, parandab nahatekstuuri (viigipuu ekstrakt, mandliõli).

Kasutamine: Kanda kreem jalale kergelt masseerivate liigutustega alustades tallast ja liikudes ülespoole.

Aktiivsed koostisained: Eeterlikud õlid, taimeekstraktid (arnika, küpress), mikrovetikad