Tasuta tarne tagab tellimus al. 29 €

Turvaline ostukeskkond ja kiire tarne

Soodsad pakkumised

SKU
215968

KIN B5 reisikomplekt

Mugavas lukuga kotis on KIN volditav hambahari, KIN B5 7g hambapasta ja KIN B5 15ml suuvesi. KIN B5 hambapasta ja suuvesi on mõeldud igapäevaseks suuhoolduseks. Antiseptiline, hambakattu kontrolli all hoidev, suu limaskesta taastav ja tugevdav. Kasutamiseks liigse katu korral ja pärast hambakivi eemaldamist. Ideaalne tundlike igemetega patsientidele. 
8,28 € 6,79 €
Laos

Mugavas lukuga kotis on KIN volditav hambahari, KIN B5 7g hambapasta ja KIN B5 15ml suuvesi. Meeldiva maitsega KIN B5 hambapasta, sobib pikaajaliseks igapäevaseks kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12 eluaastast. Antiseptiline, hambakattu kontrolli all hoidev, suu limaskesta taastav ja tugevdav hambapasta kasutamiseks liigse katu korral ja pärast hambakivi eemaldamist. Ideaalne tundlike igemetega patsientidele (diabeetikud, rasedad, suitsetajad, implantaatide ja proteeside kandjad, suukaudsete antikoagulantide ravil olijad jne). Hambapasta koostises on tsütlüüripüridiiniumkloriid (CPC) 0,05%, tsinktsitraat, provitamiin B5, vitamiin B3, xülitool: 10% ja naatriumfluoriid: 1450 ppm F- .

Näidustused: igapäevaseks suuhügieeniks ideaalne, kuna aitab kontrollida hambakatu kogunemist. Tugevdab ja toniseerib igemeid. Aitab ennetada hambaaukude teket ning tugevdab hambaemaili.

Kasutamine: hea suuhügieeni tagamiseks tuleks hambaid harjata igapäevaselt vähemalt 2- 3 minutit 3 korda päevas, eelistatavalt pärast iga söögikorda ja enne magamaminekut.

Hoiatused: sobilik alates 12. elusaastast. Mitte alla neelata.

Koostis: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Panthenol, Aroma, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Sodium Fluoride, Menthol, Niacinamide, Sodium Methylparaben, Sodium Propylparaben, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Potassium Acesulfame.